Web results for ps tv ebay

More results from other sites

Report TV - U arrestuan pas përgjimeve, Apeli nxjerr nga burgu dy ish-deputetët e PS-së

http://www.dailymotion.com/video/x6x83f7
TIRANE - Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka liruar dy ish-deputetët e PS, Arben Ndoka dhe Arben Cuko të arrestuar në kuadër të operacionit "VOL-VO4", ndërs...

PS VITA Cases Reviews / Recommendations 4GAMERS, POUCHES, GRIP, TPU, EBAY CASES

http://www.dailymotion.com/video/x2s5xsh
PS VITA Cases Reviews / Recommendations 4GAMERS, POUCHES, GRIP, TPU, EBAY CASES

Report Tv-Vijojnë anëtarësimet e reja në PS, Rama në Sarandë

http://www.dailymotion.com/video/x6wxjxh
Kryeministri Edi Rama ka trajtuar në takimin e zhvilluar këtë të premte në qytetin e Sarandës, çështjen e agroturizmit e atë pronësisë. Rama e trajtoi agroturiz...

Report TV - Debate te mbledhja e konferencës së kryetarëve, 3 deputetë të PS kritika ministrave

http://www.dailymotion.com/video/x6widq9
Mosmarrëveshje mes Kuvendit dhe disa degëve të qeverisë. Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, nënkryetarja Vasilika Hysi dhe kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Er...

Report Tv-Tahiri i pafajshëm në Itali, Rama: Prova pse vendimi i PS ishte i drejtë

http://www.dailymotion.com/video/x6x4ri5
Kryeministri Edi Rama ka folur në "Repolitix" edhe për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili pak ditë më parë u shpall i pafajshëm nga gjykata e Kata...

Report TV - PS, shkarkohen 11 drejtues të degëve në rrethe, Spiropali: Rrisim prezencën në territor

http://www.dailymotion.com/video/x6vyra3
TIRANE-Kryesia e Partisë Socialiste ka shkarkuar 11 drejtues të PS në rrethe për neglizhencë, mungesë organizimi, mospërmbushje detyrash e objektivash dhe shthu...

Report Tv - Skandali me pronat, arrestohet ish-deputeti i PS, Arben Ndoka me vëllanë

http://www.dailymotion.com/video/x6vvov4
Pas arrestimit të Arben Çukos për korrupsion në Burgje, pasditen e sotme është arrestuar edhe një tjetër ish-deputet i Partisë Socialiste, Arben Ndoka. Ai nuk k...

Report TV - Sherri PD-PS në PE, Balla: Shfaqje e turpshme, opozitës i kërkohet ti japë fund bojkotit

http://www.dailymotion.com/video/x6vmddj
Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, e ka cilësuar të turpshme sjelljen e deputetëve të opozitës në Parlamentin Europian, gjatë mbledhjes së ...

Report Tv-PS-PD 'sherr' në PE, Pollo: Balla padrino i baronit të drogës! Macovei: E pavërtetë!

http://www.dailymotion.com/video/x6vi5ww
BRUKSEL - Opozita dhe maxhoranca shqiptare përplasen edhe në Bruksel. Partia Demokratike kërkon zyrtarisht në Parlamentin Europian, largimin e Taulant Ballës s...

I ftuar në REPORT TV Ervin Bushati Deputet i PS

http://www.dailymotion.com/video/x6vr6gf

Report Tv - Pamjet ekskluzive te arrestimit te ish-deputetit te PS Arben Ndoka

http://www.dailymotion.com/video/x6vvfki
TIRANE-Arrestohet ish-deputeti i Partisë Socialiste Arben Ndoka. REPORT TV transmetoi LIVE momentin e arrestimit të ish-deputetit dhe dërgimin e tij në Drejtori...

Report TV - Deputetja e PS dhe zv/ministri me plagjiaturë? Boçi: Dy kopjacë dhe hajdutë intelektualë

http://www.dailymotion.com/video/x6vk11h
Partia Demokratike i referohet denoncimit të studiuesit Taulant Mukës, lidhur me akuzat për plagjiaturën e deputetes socialiste Blerina Gjylameti dhe të zv/mini...

Report Tv-PD-PS 'pajtohen' pas sherrit në PE Balla: Opozita është rikthyer në dialog për zgjedhoren

http://www.dailymotion.com/video/x6vmih7
Pavarësisht sherrit në Bruksel, punët në Tiranë mes mazhorancës dhe opozitës kanë filluar të rikthehen në normalitet. Molla e sherrit në Parlamentin Evropian, T...

Report TV - Lufta e përgjimeve, kë të besojnë shqiptarët? Flasin deputetët e PS: Sytë nga prokuroria

http://www.dailymotion.com/video/x6v6xo3
Lufta e përgjimeve ditët e fundit e ka futur publikun në një tymnajë ku faktet nuk shquhen lehtësisht. Por kë duhet të besojnë qytetarët kur të dy partitë e mëd...

Report TV - Dështon Reforma Zgjedhore, PD bojkoton, PS përgatit draftin e vetme

http://www.dailymotion.com/video/x6uld07
E vetmja tryezë ku dialogu vazhdonte pavarësisht pikave të nxehta të politikës, tryeza e reformës elektorale, tashmë nuk është më një platformë konsensusi. Vend...

Report TV-A duhet të largohet deputeti Rrahman Rraja nga PS? Flasin kolegët

http://www.dailymotion.com/video/x6ujiod
Rrahman Rraja nuk mori pjesë këtë mëngjes në mbledhjen e grupit parlamentar socialist, duke shmangur një takim me Edi Ramën. Në mbledhje, kryetari i PS-së nu...

Report Tv-Kush është prokurorja që çoi pas hekurave Rexhep Rrajën, djalin e deputetit të PS

http://www.dailymotion.com/video/x6ui2vo
Mirela Kapo është prokurorja e Rrethit Gjyqësor Krujë e cila kërkoi arrestimin e 25-vjeçarit, Rexhep Rraja, djali i deputetit të PS, Rrahman Rraja, për ushtrim ...
© 2018 raptorfind.com. Imprint, All rights reserved.